Regulamin


REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO AUTO-BACHUS Kamil Pabich
www.autobachus.pl

Sklep internetowy prowadzony jest przez:

AUTO-BACHUS Kamil Pabich
Ul. Szosa Mińska 52
05-462 Duchnów
NIP: 9522055542

Ogólne:

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Klientów ze Sklepu Internetowego AUTO-BACHUS Kamil Pabich dostępnego pod adresem www.autobachus.pl oraz z oferowanych za jego pośrednictwem usług.
 2. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu
  usług drogą elektroniczną.
 3. Regulamin określa:
  a) warunki i zasady składania przez Klientów Zamówień w ramach Sklepu AUTO-BACHUS Kamil Pabich,
  b) minimalne wymagania techniczne niezbędne do dokonania zakupów w Sklepie AUTO-BACHUS Kamil Pabich. 4. W celu skorzystania ze Sklepu nie jest konieczne posiadanie konta w ramach niniejszego serwisu internetowego.
 4. Pełne korzystanie ze Sklepu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny Klienta następujących, minimalnych wymagań technicznych:
  a) minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768 pikseli,
  b) przeglądarka internetowa z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i Cookies.

Dostawa i płatność:

 1. Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT oraz inne składniki ceny.
 2. Zakup towarów odbywa się zgodnie z ich opisem.
 3. Dostawa produktów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firmy kurierskiej.
 4. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:
  a) Przelew bankowy,
  b) Serwis Przelewy24 (www.przelewy24.pl)
 5. Wysyłka produktów fizycznych jest dokonywana wg cennika podanego w stronie produktu, czas dostawy do 14 dni roboczych.

Rezygnacje:

 1. Zgodnie z „Ustawą o prawach konsumenta” (Dz. U. 2014.827), Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (lub więcej, jeśli na stronie oferty podano dłuższy termin) od daty objęcia produktów w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią, inną niż przewoźnik. Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument nie musi podawać przyczyny.
 2. Jeśli zamówienie jest realizowane w formie fizycznej przesyłki, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji wysyłając rezygnację pod adres e-mail: sklep@autobachus.pl
 4. Czas rozpatrzenia rezygnacji wynosi 14 dni roboczych.
 5. 5. Zgodnie z Art. 38 Ustawy o prawach konsumenta informujemy, że Sklep ma prawo do odmowy przyjęcia zwrotu w przypadku, w którym Konsument naruszy opakowanie zabezpieczające produkt finalny w taki sposób, który jednoznacznie sugerował będzie uzyskanie dostępu do zawartych w produkcie treści audiowizualnych i wykorzystanie ich przez Konsumenta.

Reklamacje:
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

AUTO-BACHUS Kamil Pabich
Ul. Szosa Mińska 52
05-462 Duchnów

 1. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych „za pobraniem”. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
 2. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię dowodu wpłaty oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje i zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
 3. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy i pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe z powodu niedostępności na magazynie, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru, lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
 4. Czas na reklamację wynosi 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki do klienta.

Polityka prywatności:
Dobrowolnie podawane przez użytkowników dane osobowe i adresowe, wykorzystywane są przez sklep AUTO-BACHUS Kamil Pabich wyłącznie w celach komunikacji z Klientem. Celem usunięcia danych z systemu po zakończeniu procesu zakupu, należy zwrócić się pod adres sklep@autobachus.pl. Twoje dane są bezpieczne – dostęp do nich nie zostanie udzielony osobom postronnym pod żadnym pozorem.

Szczegółowa Polityka Prywatności:

 1. Podczas dokonywania zakupu produktu w sklepie, zostaniesz poproszony o podanie:
  a) imienia,
  b) nazwiska,
  c) adresu e-mail,
  d) niezbędnych danych teleadresowych.
 2. Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki czy typ systemu operacyjnego.
 3. Dane zbierane podczas transakcji będą wykorzystywane w celu jej realizacji przez podmiot obsługujący system zakupu: Przelewy24 (www.przelewy24.pl) czy przelew bankowy.
 4. Podczas kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, możesz zostać poproszony o podanie imienia i adresu e-mail.

Wykorzystanie danych:

 1. Dane zbierane podczas rejestracji są wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia Klientowi zalogowania się do naszego systemu.
 2. Twoje dane są bezpieczne – nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom postronnym.
 3. W celu realizacji umowy, sklep internetowy AUTO-BACHUS Kamil Pabich może udostępniać zebrane od Ciebie dane do podmiotów obsługujących płatności, firm przygotowujących wysyłkę, firm dostarczających produkty oraz firm obsługujących reklamacje. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.
 4. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowania użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych.
 5. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem, będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.
 6. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
 7. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, podane przez Ciebie informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej
 8. Każdej osobie korzystającej ze sklepu internetowego na www.autobachus.pl przysługuje prawo kontroli przetwarzania jej danych osobowych. W związku z tym może wystąpić do AUTO-BACHUS Kamil Pabich, ul. Sobieskiego 12, 05-410 Józefów, NIP : 9522055542 z wnioskiem o udzielenie jej informacji w zakresie określonym w art. 32 ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182).